Klient kupił: 6 jaj po 36 gr za sztukę, 3 kostki masła po 3,56 zł kostkę, 35 dag polędwicy po 33,40 zł za 1 kg oraz 0,6 kg żółtego sera po 23,90 zł za 1 kg. Ile reszty otrzyma z 50 zł.? POMOCY Paczka żółtego sera o wadze 450g kosztuje 6,75zł. a)około 14zł b)450 - 6,75 1000 - x 450x = 6750 x = 15zł natalia7991 1 kg to 1000 g 75 g - 2,28 zł 1000 g - x x= 1000* 2,28/75 x=30,4 Odp. Kilogram sera kosztuje 30, 4 zł. Kg żółtego sera kosztuje 19,80 zł. Ile trzeba zapłacić za 0,15 takiego sera?? Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie. 10 i 25 b) 14 i 42 c)28 i 64 d) 2 W kasie spoldzielni szkolnej jest 287 zl 10gr. Zamowiono 16 ksiazek po 3zl 90gr, 20 brulionow po 1zl 75gr i 3 tuziny cyrkli po 2zl 60gr za sztuke. Litr benzyny 95 kosztuje 2,18 zł, najtańsze papierosy 5,07 zł, litr oleju kukurydzianego 7,15 zł, litr octu 2,09 zł. Za kilogram wołowiny trzeba zapłacić 47 zł, kilogram żółtego sera kosztuje 11 zł, jedno jajko 0,30 zł, a kilogram jabłek 6 zł. . weronikabrn 1 kg = 18,25 [zł]18,25[zł]*0,22 dag= 4,01 [zł]4,01 [zł]=0,401 groszybo 1 zł to 100 groszy 0 votes Thanks 0 Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zł. Ile trzeba zapłacić za 22dag tego sera? Cenę podaj w przybliżeniu do 1gr (grosza) Daje naj! 22dag=0,22kg 1kg - 18,25zł 0,22kg - x zł x=18,25 · 0,22 x≈4,02zł trzeba zapłacić zł. x 0,22= 4,015 4,015- 4,02 zł Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zł. Ile trzeba zapłacić za 22 dag tego sera ??? Cenę podaj w przybliżeniu do 1 gr. Z góry dziękuję i prosiłabym o obliczenia . :D 1kg= zł. 22 dag=0,22 kg 0,22*18,25 zl=4,015 zl ≈ 4,02 [zl Odp.:wartosc tej masy sera w przyblizeniu wynosi 4,02 zl. Klid zapytał(a) o 14:09 Ile kosztuje 1 kg żółtego sera? Z danym proszę szybko. Przykład f). Ser żółty o,3 kg cena 6,30 zł Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2019-09-06 14:18:50 1 ocena | na tak 100% 1 0 Odpowiedz Odpowiedzi Juliusz01 odpowiedział(a) o 14:30 21zł za kilo 0 0 odpowiedział(a) o 14:32 Skoro 0,3kg kosztuje 6,30 to 0,1kg to 2, - to jest odpowiedź. Banalne, serio nie umiesz tego policzyć? xd 0 0 Uważasz, że ktoś się myli? lub

kilogram żółtego sera kosztuje 18 25